Aktualności / Posted on

Relacja z NowForum 2017 w Londynie

Biorąc udział w ostatnim ServiceNow Forum w Londynie (12 październik 2017), niezależnie od wagi toczących się spotkań, wśród uczestników można było wyczuć atmosferę mocnego podekscytowania. Wśród uczestników wydarzenia znaleźli się klienci, partnerzy, niezależni dostawcy oraz pracownicy ServiceNow.

John Donahoe – nowy CEO ServiceNow w prosty, a zarazem efektywny sposób przedstawił obecną pozycję firmy jak i oferowane przez nią usługi, co klarownie zarysowało kierunek w którym ServiceNow będzie zmierzało w najbliższej przyszłości

Potentat Enterprise Management poprzez strategię dążenia do coraz lepszego zrozumienia potrzeb klientów i uwzględniania ich wskazówek i sugestii, chce umocnić swoją pozycję na rynku. Można by odnieść wrażenie, że to powszechna praktyka, niemniej wydaje się że nie zawsze brana pod uwagę w innych firmach.

Gdy strategia ta idzie w parze z postępem technologicznym oraz coraz bardziej dojrzałym i udoskonalonym eko-systemem łączącym ekspertów ServiceNow, przekłada się to na sytuację w której wszyscy, niezależnie od etapu swoje przygody z platformą mają cele, do których mogą dążyć.

Oferta ServiceNow została poszerzona o szereg nowych funkcjonalności i usprawnień, co stało się znaczącym przedmiotem dyskusji między reprezentantami kierownictwa najwyższego szczebla, jak również specjalistami którzy na co dzień mają bezpośrednią styczność z platformą. Obecna sytuacja wywołuje same pozytywne emocje ale jestem również żywo zainteresowany tym co rok 2018 może przynieść dla wszystkich związanych z platformą ServiceNow.

Relacja z NowForum 2017 w Londynie