Tak pracujemy
Odtwórz

70+
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
100+
WYSZKOLONYCH SPECJALISTÓW
50+
UKOŃCZONYCH INTEGRACJI
300+
ZREALIZOWANYCH KONSULTACJI

MARCIN TYBURSKI

CEO - Przedsiębiorca od zawsze

W szkole myślał jeszcze o karierze chirurga, ale pierwszy pecet w domu odmienił jego życie na zawsze. I tak trafił do IT, gdzie powstała pierwsza firma. Nie twierdzi, że granie na komputerze to strata czasu i pozwala na nie swoim dzieciom. Najlepiej jeśli są to gry strategiczne lub ekonomiczne bo wtedy tata też chętnie pogra. A kiedy nie rozwija kolejnej firmy, nie jest tatą i nie walczy z kolejną dietą to staje za deckami jako DJ i gra różne style muzyki elektronicznej. W domu umie ugotować jedną potrawę ale nie przymiera głodem – jako przedsiębiorca jakoś to zorganizował!

Team of ServiceNow experts

MIROSŁAW MEDOŃ
CTO
MICHAŁ ŁOGWINIUK
HEAD OF SALES
ADAM BERNAŚ
HEAD OF TRAINING
DOMINIK KRAŚNIEWSKI
HEAD OF DELIVERY
JAN GŁODOWSKI
BUSINESS DEVELOPMENT
ZESPÓŁ EKSPERTÓW
SERVICENOW

bronze

SPOC to dostawca rozwiązań informatycznych. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych projektów zarządzania usługami, w tym usługami IT dla średnich i dużych organizacji. Realizujemy projekty w oparciu o platformę ServiceNow już od 2010 roku.

Stale zwiększamy liczbę członków zespołu ekspertów i ich kompetencje. SPOC posiada status ServiceNow Bronze Partner, ponadto jest akredytowanym partnerem ServiceNow w obszarach: sprzedaży, wdrożeń i szkoleń.

Naszymi klientami są departamenty: IT, HR, logistyki, prawne oraz Centra Usług Wspólnych (SSC) dużych, międzynarodowych organizacji. To właśnie dla nich realizujemy projekty modernizacji i transformacji.

Przez ostatnie 7 lat firma zrealizowała ponad 70 projektów w zarządzaniu usługami (ESM), zarządzaniu infrastrukturą IT (ITOM), zarządzaniu procesami przedsiębiorstwa (BPM). Eksperci SPOC projektują także własne rozwiązania, rozszerzając możliwości platformy ServiceNow o aplikacje mobilne i aplikacje dedykowane (Bussiness Apps). Posiadają  doświadczenie w obszarze Security Operations i zarządzania projektami (PPM).

Największą wartość spółki stanowi zespół wysoko wykwalifikowanych konsultantów, programistów i testerów. Dzięki posiadanym kompetencjom, zdobytym certyfikatom, połączonym z unikalną metodyką wdrożeniową oraz dotychczasowym doświadczeniem – specjaliści SPOC mogą podejmować się nawet najbardziej wymagających projektów.

Certyfikaty SPOC

Chciałbyś wiedzieć więcej?

Nasi konsultanci niezwłocznie odpowiedzą na każde Twoje zapytanie.

Dołącz do zespołu

Chcesz pracować z nami przy międzynarodowych projektach budując rozwiązania na najszybciej rozwijającym się narzędziu service management na świecie?