Kontakt

Porozmawiajmy
o Twoim biznesie

Single Point of Contact

NASZE BIURA

Gdzie nas znajdziesz

Poznań

ul. Szyperska 14
61-754 Poznań
Polska

Warszawa

ul. Grzybowska 43
00-855 Warszawa
Polska

Luxembourg

19 Rue Edmond
Reuter 5326
Contern

FAQS

Frequently Asked Quesions

Jakie usługi zapewnia SPOC?

SPOC jest partnerem ServiceNowo statusie Elite. Wyróżnia nas zespół ponad 140+   expertów ServiceNow  and 100% skupienia tylko na tej technologii. Naszym celem jest budowanie wartości naszych klientów dzięki ogromnym możliwościom NowPlatform. Możesz na nas liczyć w każdej sprawie, dotyczącej ServiceNow. Niezależnie, czy interesuje Cię wdrożenie, utrzymania, czy wprowadzenie nowych funkcjonalnosci do Twojej instancji, jesteśmy gotowi dać Ci wsparcie na każdym kroku.

Czy SPOC prowadzi szkolenia z ServiceNow?

Certyfikowane szkolenia są organizowane bezpośrednio przez ServiceNow. SPOC chętnie pomoze Ci w wyborze właściwej ścieżki i zapisie na wybrane szkolenie. Prowadzimy także autorskie, unikalne na rynku szkolenia, prowadzone przez naszych najlepszych ekspertów i dopasowane do Twoich potrzeb. Więcej o naszych szkoleniach przeczytasz tutaj.

Czy mogę skorzystać z outsourcingu specjalistów ServiceNow SPOC?

Na pokładzie mamy ponad 140 specjalistów ServiceNow. Niezaleźnie, czy poszukujesz dodatkowych osób, które dołączą do bieżącego projektu, czy potrzebujesz całego wykwalifikowanego zespołu, SPOC jest odpowiedzią na te potrzeby. Wypracowaliśmy sprawny proces dostarczania naszym klientom doświadczonych konsultantów w krótkim czasie, przy minimum formalności. Więcej o naszych usługach outsourcingu dowiesz się na tej stronie.

Chcę się rozwijać jako specjalista ServiceNow – czy prowadzicie rekrutację?

ServiceNow to jedna z najbardziej poszukiwanych kompetencji na rynku, dlatego nieustannie rozbudowujemy nasz zespół.Zawsze chętnie porozmawiamy z potencjalnymi nowymi SPOCersami. Mamy kilka otwartych rekrutacji i oferujemy różne ścieżki kariery w różnych lokalizacjach. Sprawdz naszą zakładkę „Kariera” and i porozmawiaj z naszym zespołem HR… i do zobaczenia w SPOC!

Masz pytania? Porozmawiajmy!
W czym możemy Ci pomóc?